Tlustá báze Jihlava - Výstava 2009

V sobotu 6. června vyrazilo pár členů našeho bonsai klubu a pár příznivců bonsají na výlet. A to přímo do Jihlavy na výstavu Tlusté báze, jednoho z nejlepších bonsajových spolků v této zemi.
Ve stejné době se konala i výstava v Konici u Prostějova, kam jsme se chtěli taky podívat, ale bohužel z časového hlediska nám to nevyšlo. Tak až příště, prý už na podzim, uvidíme.
Ale na cestě do Jihlavy je ještě Brno a v něm Petr Hron, který nás pozval na svou zahradu v japonském stylu i s krásnou čajovnou, kde jsme společně s Petrem i jeho ženou vypili pár doušků zeleného čaje.
Poté jsme vyrazili do cíle tohoto výletu, do krásných prostor hotelu Gustav Mahler v Jihlavě, kde se konala samotná výstava. A ta stála opravdu zato. Nádherné
stromy, krásné prostředí. A proto pro ty, kdo s náma nemohli jet, máme pár záběrů.Tlustá báze Jihlava 2009 - Stromy Tlustá báze Jihlava 2009 - Suiseki Zahrada Petra Hrona

Záběry z výstavy

Pár fotek z dema Honzy Bučila, ale protože jsme nemohli zůstat až do konce, nemáme zaznamenaný výsledek. Ví někdo jak to dopadlo? Za informace předem díky.